Daire Girişi Su Arıtma

Daire girişi ve Site apartman merkezi su arıtma sistemleri

Daire girişi ve Site apartman merkezi su arıtma sistemleri

Daire girişi ve Site apartman merkezi su arıtma sistemleri

Şehir şebeke suları içerisinde kalsiyum ve magnezyum oranlarının yüksek olması sebebiyle evimizde kullandığımız makinelerde kireç ve su kirliliği nedeni ile arızalar oluşmaktadır.

Örneğin,

Çamaşır makinesinde su kireçli olduğunda rezidans ve pompa gibi su ile çalışan parçaları sürekli arıza yapar.

Şehir şebeke sularının sertliği yüksek olduğu için, Çamaşırlarınız yıpranır ve zarar görür. Makinelerde kullanılan yumuşatıcı ve calgon gibi kimyasallar geçici ve kalıcı olmayan çözümlerdir.

Bulaşık makinelerinde su kireçli olduğunda makine rezidansı arızalanır. Yıkama ve durulama fıskiyeleri kireçten dolayı tıkanır ve makine içinde yıkadığımız bardak ve tabaklarımız iyi durulanmaz kirli kalır.

Kireçli su ile yıkanan Bardak ve tabaklarda beyaz kireçli çizikler oluşur.

Evimizde kullandığımız ütü, şofben, termosifon, güneş enerjisi su depoları , batarya, duşa kabin, musluklar vs gibi kireçli su ile temas halinde olan tesisat, ekipmanlarımızda kireç lekeleri ve tortular zarar vermektedir.

Daire girişi otomatik su arıtma sistemi Su saati girişine montajı yapılır.

Su yumuşatma sistemi kalsiyum ve magnezyum tutarak kireç oluşumunu engeller.

Mikron gözenekli filtre ile kum tortu partikül gibi parçacıkları tutarak musluk ağızlarında tıkanmayı önler.

Aktif karbon filtre ile suda koku tat bulanıklılık ve kloru tutar.

Bu sistem ile evimizin tüm musluklarından arıtılmış sağlıklı, güvenilir su akmasını sağlarız.

Kireç ve tortulardan arıtılmış su ile yapılan banyoda saç kremi ve vücut losyonu vs. gibi kremli kozmetik ürünlerine ihtiyacınız kalmaz.

Çamaşır makinelerinizde yumuşatıcı ve calgon gibi kimyasal ürünler kullanmanıza gerek kalmaz. Bnreo su arıtma sistemleri

Daire ana giriş su arıtma sistemleri ile yumuşak suyun rahatına kavuşmuş olacaksınız.

Bulaşık makinelerinizden çıkan bardaklarınız kristalize parlak ve tertemiz yıkanmış olarak kullanabilecek ve kullanım ömrü uzun olacaktır.

Mutfak tezgah altına taktıracağınız Bnreo Su Arıtma cihazlarında, ev tipi su arıtma cihazları Ters Ozmoz teknolojisi ile gerçekleştirilir.

Şebeke suları içerisinde bulunan kimyasal, fiziksel ve mikrobiyolojik kirlilik unsurlarını uzaklaştırabilen bir filtrasyon sistemidir.

Bnreo Ters Ozmos, ağır metalleri sağlıklı ve güvenilir içme suyu elde etmek için arıtabilen tek teknoloji olup, dışarıdan suyun içerisine kesinlikle kimyasal bir dokunuş yapılmadan, fiziksel bir işlemle yapılan su arıtma yöntemidir. Bnreo Ters Ozmos (Reverse Osmosis) sistemlerde arıtılmamış bir su çıkmamaktadır.

Bnreo su arıtma cihazı ile arıtılmış su ile yapılan çaylar daha lezzetli ve içimi daha keyiflidir.

Yemeklerinizde daha güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bnreo su arıtma sistemi ile arıtılmış suyla Sebze ve meyvelerinizi yıkayarak zirai ilaç kalıntılarından temizlemiş olursunuz.

İdeal Şekilde Arıtılmış Suyun Nitelikleri

Bnreo ev su arıtma sistemleri İdeal içme suyudur.

*Berraktır. İçinde tortu bulunmaz. Pas, çamur, asbest gibi borulardan geçen tanecikler olmaz.

*Kokusuzdur. Klor ve suya kötü koku ve kötü tat veren kimyasal karışımlar içermez.

*Sağlıklıdır. Herhangi bir mikro organizma barındırmaz. Arsenik, nitrit, kurşun, cıva, asbest veya bunların karışımları içermez.

*Kalitelidir. İçinde standartlar nispetinden 40mg/lt den daha az çözünmüş madde bulunduğu için içmeye uygun kalitededir.

*Yumuşaktır. Çok az miktardaki kalsiyum ve magnezyum iyonları sayesinde en çok tercih edilen kaynak sularına benzer.

*Tazedir. Şelale suyu gibi bol miktarda oksijen içerir. Uzun süre beklemediği ve hep yenilendiği için tazedir.

*Ekonomiktir. Damacana veya pet şişe sularla kıyaslandığında neredeyse bedavaya gelir.

*Zahmetsizdir. Damacana taşıma sorunu yoktur. Musluğu açmak yeterlidir.

Bnreo Arıtılmış Suyun Sağlığımız İçin Faydaları

Su içinde bulunma olasılığı olan bütün kimyasal karışımlar, topraktan suya geçen tarım ilaçları, hastalık unsuru parazit, bakteri ve virüsler filtre edildiği için bizi hastalıklardan korur. İçilebilecek en sağlıklı sudur.

Bileşiminde zor emilen madeni tuzlar olmadığı ve hızla emildiği için sindirim, dolaşım sistemine ve üriner sisteme fazla yük olmaz. İçerdiği düşük sodyum ve potasyum oranıyla yüksek tansiyonlu kişiler için uygundur. Vücudun su tutmasına neden olan sodyum klorür gibi mineral tuzlar olmadığı veya asgari düzeyde olduğu için kilomuzu artırmaz, ödemler oluşmaz.

Ailenizin ve çocuklarınızın şehir sularının kirecinden ve mikroplarından arındırılmış olarak lezzetli ve sağlıklı su tüketimini sağlamak için evinize ufak bir cihaz sayesinde bu imkânı sağlayan Alanya, Anamur, Gazipaşa, serik, manavgat ve Side Su Arıtma Cihazları servisi tarafından ücretsiz montaj ile su arıtma cihazlarınızı kullanarak gönül rahatlığı ile tertemiz güvenilir sulardan içebilirsiniz.

Suyun değerini düşürmeden arıtan ve 8 aşamaya sahip özelliği ile daha temiz suların evinize ulaşmasını sağlamaktadır. Pompa olmayan ev su arıtma cihazlarında Sular basıncını kaybettiğinde yeterli arıtılmadıkları için zararlı maddelerle birlikte suyu tüketirseniz sağlık açısından faydalı olmaz pompalı olan cihazlar suyun durgun olduğu zamanlar da bile arıtma görevini yaptıkları için içimi hoş ve sağlıklı suyu evinize getirmektedir.

Şehir sularının sertliği ve kireçli olması nedeni ile içimi zor ve tat olarak lezzetsiz olmaktadır. Arıtılan suyun içimi hem yumuşak hem içindeki zararlı maddelerden arıtıldığı için daha lezzetli su içme imkânı bulabilirsiniz. Hazır olarak alınan suların ne kadar sağlıklı olduğunu bilemeyiz bu bize daha maddi açıdan büyük bir külfet getirmekte ve eziyet olmaktadır.Alanya su arıtma cihazları sayesinde sizi bu külfetten kurtaracak İstanbul su arıtma ile evinizin büyük içme suyu ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat