Hakkımızda

SİPARİŞ İÇİN BİZİ ARAYIN

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bizi arayın 0 5522050037

TEKNİK SERVİS

Sorunlarınıza anında çözüm buluyoruz

0 552 205 00 37

su arıtma cihazı

Profesyonel Firma

MARATON SU ARITMA SİSTEMLERİ

Kurumsal

Maraton Su Arıtma Evsel Endüstriyel Arıtma Sistemleri

2005 yılında Mustafa  Önderliğinde İstanbul da Faaliyete Başlamıştır. Ticari hayatı boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Endüstriyel Su Arıtma Sistemleri , Evsel Su Arıtma Cihazı  ve Su arıtma cihazı Ekipmanları konusunda satış yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz;

Evsel ve endüstriyel su arıtma alanında ithalat, ihracat, sistem tasarımı, montaj ve montaj sonrası hizmetler ve mevcut evsel su arıtma cihazlarına ve endüstriyel su arıtma sistemlerine ait muhtelif parçaların teminini sağlamaktadır.

Hizmetlerimiz montaj sonrası periyodik bakım işlemleri, yıllık bakım işlemleri, süpervizörlük işlemlerini de kapsamaktadır.

Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.

Çalışma hayatında başarı ve sürekliliğin teminatı; hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Maraton Su Arıtma, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Maraton Su Arıtma ve Ticaret Anonim Şirketi, Maraton Su Arıtma markası ile su arıtma sektöründe faaliyet göstermekte olup, müşteri memnuniyetini ilke edinmiştir. Geniş ve tecrübeli personel kadrosuyla proje, mühendislik, taahhüt, imalat, satış, Arıtma servisi ve yedek parça temini konularında müşterilerine kesintisiz hizmet vermektedir.

Dürüst

Çalışkan

İlkeli

ÇÖZÜM ODAKLI

PROFESYONELLİK

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Call Now ButtonHemen Ara 0552 205 00 37
× Bize Yazın