Bahçelievler Su Arıtma
Buradasınız: Anasayfa / Bahçelievler Su Arıtma
Bahçelievler Su Arıtma

Sağlıklı Su Arıtma Sistemleri

Sağlıklı ve kaliteli hizmet anlayışını prensip olarak benimsemiş olan Maraton Su Sistemleri 2005 yılından beri müşterilerini aile olarak benimsemiş ve onlar için en iyisini sunmaya devam etmektedir. Uzman ekibi ve kaliteli, garanti güvenceli ürünleri cihaz ve sistemleri ile İstanbul’un büyük kısmına hizmet vermektedir. Bilinmelidir ki her sistem ve cihaz sizlere berrak, taze, kaliteli su hizmetini sağlamayabilir. Dünya çapında ki araştırmalar ile bu sektörde lider olan firma, bunun bilincinde sağlıklı ve ekonomik olarak uygunluk sağlayan hizmet sunmaktadır.

Pek çok referans sahibi olan ve projeye imza atan firma, Bahçelievler Su Arıtma sistemlerinde de dünya da adını duyurmuş firmalar arasında yer almaktadır. Eldekiyle yetinmek yerine her zaman daha iyisi için çalışmayı kendilerine hedef olarak belirlemişlerdir.

Güvenli Su Arıtma Cihazları

Ürünlerinin teknik ve resmi sanayi bakanlık tarafından uzun yıllar boyunca garantileri bulunmaktadır. Her türlü su arıtma sistemi, yedek parça hizmeti ve su sebili ile müşterilerine güvenilir kaliteli hizmet anlayışını sunmaktadır. Fırsatlarla dolu ürünler için firmayı merkez ofisinde ziyaret edebilirsiniz. Kredi kartı ile taksitle ödeme imkanıyla ürünleri satın alabilirsiniz. Firmanın web adresinden teklif alabilir, siparişinizin durumu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Cihazlarının, sistemlerinin hep arkasında duran ve daha temiz su için çalışan firma 7/24 destek hattı ile sizlere satış öncesi ve satış sonrası destek hizmeti vermektedir. Aklınıza takılan, size uygun cihazlar veya sistemler hakkında ön bilgi sahibi olmak için firmanın web adresinden veya çağrı merkezinden bilgi alabilir, aklınızda ki soruları yanıtlandırabilirsiniz.

Su Arıtma Sistemleri

Evlerin vazgeçilmez ruhunu yansıtan su arıtma sistemleri günümüzde yaygın olarak iş yerlerinde de pek çok alanda kullanılmaktadır. Aşağıda sizler için su arıtma ürünlerinden bahsettik. Kurulacağı ortama uyumluluk sağlaması açısından birçok çeşidi veya modeli bulunmaktadır. Aşağıda ürün kodları ile ürünün özelliklerinden kısaca sizler için bahsettik.

  • A2008

İnline post karbon filtre çelik metal basınç denge tankı 2.2 G metal tank (12 Litre ) günlük 300 Lt su üretimi sağlamaktadır. NSF onaylı krom deve boyunlu musluk özelliğine sahiptir. Dört yönlü şato valf ve çift koli renklidir. Dahili tankı ve 2 yıl garantisi bulunmaktadır.

  • A6003

Açık kasa filtreli olan ürün, CE ve NFS onaylıdır. Sudaki tortuları süzer, çamuru ve kireci alır. Suda ki bakterileri öldürür, suya hoş bir içim verir. 12 aya varan filtre ömrü bulunmaktadır.

  • A7004

Soğutucu sebil olarak adlandırılan ürün, paslanmaz çelik olarak kalabalık ailelerin vazgeçilmezidir. Pompalı ve pompasız olarak iki çeşidi mevcuttur. Sıcak ve soğuk su hazneleri bulunmaktadır. Şık görünümlü, güç harcama konusunda tasarruf sağmaktadır. Kullanılan parçalar sayesinde yüksek verim ve sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır.

 

 

  • AA1005

Su arıtma cihazı, çelik metal basınç denge takına sahip günlük 300 litre su üretimi sağlamaktadır. NFS onaylı krom deve boyunlu musluğu bulunmaktadır. 2 Yıl garantisi bulunmakla birlikte, Kompakt tasarım ve ekstra özelliklere açıktır.

Yukarıda ürün kodları ile bahsettiğimiz cihaz ve sistemlerin özelliklerine firmanın web adresinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerin ortak özelliklerinden olan dahili tank, cihaz membran seçiminin tamamen müşteriye bırakılması ve Voltron dışında membran filtre kullanılmamasıdır. Kompakt tasarımlı ve ekstra özelliklere açık olmasıdır.

Sağlıklı ve Ekonomik Su Hizmeti

Her gün gelişen dünyanın teknoloji nimetleriyle evinizde en kaliteli, en ekonomik ve en temiz su arıtma sistemlerini gerçekleştirmektedir. Temiz su da sektöründe liderlik gösteren firma, bunun bilinciyle müşterilerine daima en iyisini sunmak için hizmet vermeye devam etmektedir.

Su arıtma cihazları ile evinize yapılan tezgah altı su arıtma sisteminin kurulumu en ince ayrıntısına kadar düşünülerek yapılmaktadır. Filtreleme sistemleri ile musluk suyunun tüm bakteri ve mikroplardan arındırılarak kullanıcılara temiz daha sağlıklı ve hesaplı su garantisi vermektedir. Ters ozmos sistemi ile su arıtma cihazınızın ve filtrenizin kurulum bitiminde tüm kontrolleri yapılıp, müşterilere güler yüz ile su hizmeti sunulmaktadır.

Su arıtma cihazlarından elde edilen içilebilir taze suyun içinde daha az miktarda sodyum ve potasyum bulunduğundan yüksek tansiyon hastaları tarafından özellikle tercih sebebi olmaktadır. Arıtılmış su hücre emilimini kolaylaştırdığından böbreklerin ve bağırsakların daha düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Su arıtma cihazından elde edilen su ile birlikte hazırlanan tüm içecekler doğal yapısını, tadını ve kokusunu korumaktadır.

İçimi en kolay, sağlıklı ve lezzetli sudur. Çayınızı, kahvenizi her zaman damacana suları ile yapamazsınız bu ekonomik anlamda bir süre sonra olumsuz olarak nitelendirilebilir. Görünen o ki çoğu yerde çeşme suyu bu tür içeceklerin veya yiyeceklerin hazırlanışı esnasında kullanılmaktadır. Kaliteli bir arıtma sistemi ile çeşme suyu ile değil de arıtılmış taze su ile içecek ve yiyeceklerinizi hazırlayabilir, güvenle ve lezzetle tüketebilirsiniz.

Güvenilir Hizmet İle Tanışmak

Bireysel ve kurumsal olarak pek çok farklı referanslara sahip olan firma, ekibiyle müşterilerini memnun etmeye devam etmektedir. Yüzlerce evi, işyerini su arıtma sistemi ile tanıştırmış olmaktadır. Aşağıda sizler için referansların bazılarından bahsettik;

Kurumsal Referanslar;

·         Azdavay Kağıt ve Ambalaj

·         Nasrettin Hoca İlkokulu

·         Araz Gayrimenkul

·         Temiz Oto Bakım Servisi

·         Yüksel Nakliyat Beysan Sanayi Sitesi

·         Esma Tekstil

·         Özel Hayat Huzurevi

 

 

Bireysel Referanslar;

  • Aydın GÜÇLÜ
  • Onur ÖZBAY
  • Metin ÇÖMEZ
  • Bilgin AYAN
  • Yıldız SERT
  • Uğur ASLAN

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz referanslar sadece birkaçıdır. İstanbul’un çoğu bölgelerinde hizmet vererek gerçekleştirdiği projeler ile dünya çapında adını duyurmuş olan bir firmadır.

Su Arıtma Cihazlarının Avantajları

Su, yaşamsal faaliyetlerimizi sürdürebilmemiz açısından hayatımızda ki en önemli nimettir diyebiliriz. Tüketilen her suyun ne kadar temiz olduğu tartışılır bir konudur. Dışarıdan aldığımız pet şişe içerisinde, damacana içerisinde bulunan suların sağlıklı olma konusu da muallaktadır. Çünkü içlerine hapsoldukları plastikler pek çok madde içermekte ve güneş ışığı ile suya da etki etmektedir.

Su arıtma cihazları suyun içerisinde ki bakterileri hapseder, sağlıkla içilebilir hale getirmektedir. Gün içerisinde yapılan yemekler veya su karışımlı içeceklerde de kolaylıkla kullanılabilir olması hem sağlık hem ekonomik açıdan avantaj sağmaktadır. Kronik rahatsızlığı bulunan insanların ve tansiyon hastalarının öncelikle tercih ettikleri arıtılmış sudur. İçimi en kolay ve lezzetli su olarak da tanımlanabilir. Her cihaz güvenilir olmamakla birlikte iyice araştırılmalı ona göre temin edilmelidir.

En Yeni Su Arıtma Sistemleri

Bahçelievler bölgesinde firma en yeni sistemlere sahip su arıtma sistemlerinin teminatını gerçekleştirmektedir. Bu bağlamda dilediğiniz zaman firma çalışanlarıyla irtibata geçerek su arıtma kurulum hizmetini alabilirsiniz. Üstelik oldukça hızlı bir şekilde tüm işlemler gerçekleştirilmektedir. En yeni su arıtma sistemleri sayesinde uzun ömürlü su arıtma cihazlarıyla su ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Bu süreçte yaşayacağınız herhangi bir problemde firma çalışanlarıyla irtibata geçebilirsiniz.

Yeni nesil teknolojiye sahip olan su arıtma cihazlarında en temiz içme suyunu elde edebilirsiniz. Geniş depolama alanı sayesinde de evinizde sular kesilse dahi, havzada biriken temiz suyla ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Her açıdan su arıtma sistemleri ve cihazları en iyi şekilde talep ettiğiniz suyu karşılamaktadır.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın